Informacja dla studentów

Proces rozwiązywania problemów odbywa się zgodnie z następującą ścieżką: student, który ma problem, wątpliwości związane ze studiami, zwraca się w pierwszej kolejności do starosty roku lub przedstawiciela Instytutowej Rady Samorządu Studentów. W przypadku nieuzyskania odpowiedzi/rozwiązania – w kolejnym kroku kontaktuje się z opiekunem roku, a w przypadku niepowodzenia – z Dyrektorem ds. kształcenia.

W przypadku, gdy przedmiotowe sprawy mają charakter administracyjny (przez co rozumie się kwestie związane z podaniem o przedłużenie sesji, warunkowe zaliczenia semestru/roku, powtarzanie roku, urlop „dziekański”, zaświadczenia  i inne) – wszystkie wnioski i prośby kierowane do dyrekcji Instytutu muszą być złożone w Centrum Obsługi Studenta.